Eğitimler, Zoom Video Conference üzerinden canlı yapılmaktadır.


OnLine Canlı Eğitimler

Bu Eğitimler, TEM GRUP / Tüm Eğitimler Merkezi - IK Enstitü tarafından verilmektedir.
!374 sokak No: 6 K2-204 Büyükbaş İş Merkezi Hilton Hotel Yanı - Çankaya İzmir.
Tel: 0232 408 54 14  Telefon- Canlı destek ile veya buraya tıklayarak iletişim formu ile bilgi alabilirsiniz.Zoom Nasıl Kurulur


  • Zoom nasıl kurulur
Zoom Nasıl Kurulur

1- Zoom Programı bilgisayarınızda " Karşıdan Yüklemeler veya Download " klasörüne inecektir. Bu klasörü açarak zoominstaller'  e çift tıklayın
2- Bundan sonra çalıştırma programı açılacak ve " Çalıştır" a tıklayın..
3- Proğram kurulmaya başlayacak.. kurulum tamamlanana kadar bekleyin..
  • Ücretsiz olan bu programı buraya tıkladığınızda program bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır. Açılan sayfalardan isterseniz cep telefonu App larını kurabilirsiniz.

  • Bazı durumlarda sizden mail adresi veya kayıt olmanız istenecektir. Bu işlemler için hiç bir ücret veya kart bilgisi istenmez.
4-  Kurulum tamamlandıktan sonra aşağıdaki pencere açılacak ve..Eğitime Başlamak için, " Join a Meeting " mavi butona tıklayın.
5- 1 nci satıra, size gönderdiğimiz Meeting ID kodunu , 2 nci satıra Adınızı Soyadınız yazarak " Join" e tıklayın, sonraki sayfada  size gönderdiğimiz şifreyi yazarak giriş yapabilirsiniz. .
6- Daha sonra tekrar girmek istediğinizde masa üstünde oluşan Zoom iconuna tıklayın ve evvelce kullandığınız mail adresinizle giriş yaptığınızda aşağıdaki çıkan ekranda Join e tıklayarak 5 nci adımdaki işlemi yaparak tekrar giriş yapabilirsiniz.. .
Eğitime Başlamak İçin Aşağıdaki adımları takip edin.